0 Přihlásit Registrace
774 306 199
Po-Pá 8.00-14.30 hod.
Napište nám e-mail
 
0
 
Boss Series Silikonové vaginální kuličky fialové
 

Boss Series Silikonové vaginální kuličky fialové Kód: 750012 

Silikonové kuličky Silicone Kegel Balls 32mm 165g Purple.

Jsou nejdiskrétnější gejša koule na světě. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lékařského silikonu. Ocelové kuličky nainstalované uvnitř poskytují velkou radost z jejich třesení, ke kterému dochází během pohybu.

S jejich průměrem 32 mm a váhou 165 gramů, jsou pro pokročilé a ty, již začali objevovat své vlastní tělo a chtějí se posunout zase o krok dál.

Vytrénované Kegelovy svaly mohou při sexu přinést větší potěšení mužům i ženám. Svaly pánevního dna jsou navíc zodpovědné za udržení ženských reprodukčních orgánů na místě a také za zadržování moči, což může způsobit problémy například po těhotenství.

Jaké jsou výhody systematického tréninku těchto svalů? Za prvé, procvičované svaly zesílí. Za druhé, silnější svaly přinesou mnohem větší potěšení při sexu pro vás oba. Už jen nošení koulí chvějících se uvnitř je velkým potěšením.

Kuličky zajišĽují maximální bezpečnost používání. Potaženo nejkvalitnějším lékařským silikonem. Je bez zápachu, nelepí a je příjemný na dotek. Snadno přijímá tělesnou teplotu. Po užití jej očistěte vlažnou vodou a čističem hraček a v případě potřeby osušte hadříkem, který nepouští vlákna. Kombinujte jen s lubrikanty na vodní bázi. Použijte optimálně čistič erotických pomůcek.

Materiál body-safe silikon. Celková délka 17 cm. Průměr 3,2 cm. Váha 165 g. Výrobce Boss Series.

Dostupnost:

Dočasně vyprodáno

Cena bez DPH:

222 Kč

Cena s DPH:

269 Kč

 

  Vše z kategorie Nevibrační venušiny kuličky

 
 
1 2 3 4 5 6 ... 8