Přihlásit Registrace
774 306 199
Po-Pá 8.00-14.30 hod.
Napište nám e-mail
 
0
 

   
 
1
 
 
Addicted Toys Pussy Masturbator
Addicted Toys Pussy Masturbator
Addicted Toys Pussy Masturbator - Adicted toys představuje 3 dokonalé masturbátory, které lze použít samostatně, jako pár nebo si je vzít s sebou kamkoli. Vyrobené z TPR zvyšují pocit potěšení zvyšující pohodu v masturbaci u mužů. Před použitím naneste lubrikant na vodní bázi bez parabenu. Po použití, pokud nedošlo k ejakulaci uvnitř, očistěte ji neutrálním mýdlem a teplou vodou, pokud došlo k ejakulaci uvnitř, vyjměte objímku, vložte ji pod vodu a očistěte neutrálním mýdlem, nechte uschnout a jste připraveni pro opětovné použití. Materiál TPR bez obsahu ftalátů. Vyhněte se rakovině prostaty. Různá vyšetřování odhalila, že časté vyprazdňování prostaty ejakulací může zabránit vzniku rakoviny prostaty. Některé studie tvrdí, že ti, kteří masturbují více než pětkrát týdně, mají o 30 procent menší šanci na vyskytnutí nádoru prostaty.
Addicted Toys Pussy Masturbator
 
275 Kč
227 Kč
 

Dočasně vyprodáno

Cleanplay Washing Soap 150ml
Cleanplay Washing Soap 150ml
Cobeco Cleanplay Washing Soap 150ml CleanPlay Washing Soap je speciálně navrženo pro další hygienické čištění erotických pomůcek. čisticí prostředek CleanPlay Washing Soap je jemné mýdlo, které před použitím omyje veškerý prach nebo nečistoty a všechny tekutiny, tělové tekutiny a maziva po použití. Mýdlo obsahuje hluboké čisticí vlastnosti, ale neovlivňuje strukturu sexuálních pomůcek a lze jej pohodlně znovu použít. Mycí mýdlo CleanPlay lze použít před použitím CleanPlay Disinfect80S, který po mytí odstraní všechny bakterie, které jsou v produktu stále. Obsah balení 150 ml. S pumpičkou.
Cleanplay Washing Soap 150ml
 
196 Kč
182 Kč
 

Dočasně vyprodáno

Cyber Silicock Remote Control  Master Huck
Cyber Silicock Remote Control Master Huck
Cyber Silicock Remote Control Master Huck Nikdy nebyl silikonový povrch tak realistický, flexibilní, tepelný a s neúnavnými funkcemi, o kterých jste vždy snili. Master HUCK je dosud nejlepší ultrarealistická hračka, a pokud se vám to bude zdát málo, vymkněte se mu z rukou díky dálkovému ovládání a výkonným vícefrekvenčním motorům. Má různé vibrační vzorce, zatímco jeho systém Up a Down do vás bude neúnavně pronikat, jeho přísavka vám umožní uvolnit nespočet pozic. Jeho detaily, jako jsou žíly, hlava a varlata v CYBER SILICONE SKIN, způsobí, že vaše orgasmy budou tak, jak jste vždy snili, SKUTEčNé. Silikon bez obsahu ftalátů. Dobíjecí s USB v ceně. Skutečný tvar pro skutečný zážitek. Podstavec se silným a bezpečným sáním, položte jej na hladký podklad a užívejte si plnou akci. Tlačítko s LED podsvícením. 7 režimů nahoru a dolů a vibrace. Dálkové ovládání. Všechny Cybersilicock jsou ovládány pomocí dálkového ovládání. Dálkové ovládání. Celková délka 20,9 cm, použitelná délka 17 cm, průměr 4 cm.
Cyber Silicock Remote Control  Master Huck
 
2 169 Kč
2 066 Kč
 

Dočasně vyprodáno

Eros Aqua Power Anal Lube 125ml
Eros Aqua Power Anal Lube 125ml
Eros Aqua Power Anal Lube 125ml Léčivé lékařské mazivo na bázi vody, speciálně vyvinuté pro optimální a extrémní anální lubrikaci. Experienca Eros je něco prostě dokonalého, německá výroba s dlouholetými zkušenostmi dosahuje výsledku na velmi vysoké úrovni. Lepší klouzavost v intimních vztazích zaručena. Hustá směs pro anální oblast kompatibilní s erotickými hračkami. Dermatologicky testováno. Dlouhá kluzná kapacita. Vhodné s použitím kondomů. Neutrální chuti. Bezbarvý a bez zápachu. Neobsahuje oleje ani parfémy. Se snadno použitelným dávkovačem. Obsah balení 125 ml.
Eros Aqua Power Anal Lube 125ml
 
249 Kč
225 Kč
 

Dočasně vyprodáno

Silicone AV Massager Pink
Silicone AV Massager Pink
Silicone AV Massager Pink Elegantní masér na tělo. Kvalitní stimulátor s velmi silnými vibracemi s 10 pulzačními funkcemi, všestranný erotický masér určený pro ženy i muže. Masážní zařízení bylo navrženo speciálně pro vnější stimulaci klitorisu a stydkých pysků. Hlava maséra je upevněna na pružném kloubu, který umožňuje důkladnou masáž a dosažení všech koutů těla. Může být použit k masáži celého těla nebo jiných erogenních zón, například vaginální a anální oblasti. Tento stimulátor má až 10 různých vibračních režimů. Vibrace prochází celým tělem a způsobují mnoho pocitů. Můžete jej použít mnoha způsoby, jako klitorální stimulátor, masáž zad a sexuální stimulátor. Velkou výhodou je, že masér je bezdrátový. Nabíjení probíhá přes USB nabíječku. Vestavěná baterie prodlužuje provozní dobu vibrátoru na maximum. Je vodotěsný, lze jej použít např. ve sprše, vyrobené z lékařského silikonu bezpečného pro tělo. Předehra s takovým přístrojem bude určitě příjemným a novým erotickým zážitkem. Celková délka je 18 cm, vnější průměr 4 cm, vodotěsný, Baterie a magnetický kabel USB jsou součástí balení, 10 režimů vibrací.
Silicone AV Massager Pink
 
793 Kč
625 Kč
 

Dočasně vyprodáno

Silicone Extension
Silicone Extension
Silicone Extension Velmi měkký a příjemně pružný! Penis extender vyrobeno z velmi měkkého materiálu. Zvětší penis o 2,5 cm. S vypoulenýma žalud a žíly - sametově hladký na vnitřní straně. Zařízení extender je příjemně pružné a elastické. celková délka 19 cm, vkládací hloubka 16,5 cm, průměr 3,7 cm. Silikon. Extremely soft and pleasantly flexible! Penis extender made out of extremely soft material. Enlarges his penis by 2.5 cm. With bulging glans and veins - velvety smooth on the inside. The extender is pleasantly flexible and stretchy.
Silicone Extension
 
233 Kč
233 Kč
 

Dočasně vyprodáno

 
1