0 Přihlásit Registrace
774 306 199
Po-Pá 8.00-14.30 hod.
Napište nám e-mail
 
0
 

O NÁS

Vážení zákazníci, dovolte, abychom se stručně představili. Naše firma, působí na trhu již od roku 1993, kdy jsme provozovali v Brně 4 kamenné obchody s erotickým zbožím, DVD a videopůjčovnami a to až do dubna 2018. Nyní se specializujeme na internetový prodej. Důvod je jednoduchý. Nemusíte chodit do kamenných obchodů, zboží si můžete diskrétně objednat z pohodlí Vašeho domácího křesla.
 
Jak jste si jistě všimli, v názvu našeho eshopu je slovo "Diskont". Je to z prostého důvodu. Naše ceny jsou prostě diskontní, velmi nízké, téměř výprodejové. Neznamená to, že bychom snad prodávali nekvalitní zboží, ale naopak, zboží je zcela nové, s plnou zárukou, totožné se zbožím v běžných kamenných obchodech.
 
Proč jsme tedy nastavili tak nízké ceny? Jednoduše proto, že eshop nemá takové náklady na provoz jako kamenné obchody a proto si myslíme, narozdíl od drtivé většiny eshopů, které prodávají zboží za ceny téměř shodné s cenami v kamenných obchodech, že je fér ceny snížit a prodávat za ceny "Diskontní".
 
Prohlédněte si nabídku zboží a srovnejte si ji s nabídkou v kterémkoliv kamenném obchodě ve Vašem okolí, nebo na internetu. Jsme si jisti, že budete našimi cenami velmi překvapeni, nakoupíte u nás a budete se rádi vracet.
V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Váš ErosDiskont Team.