0 Přihlásit Registrace
774 306 199
Po-Pá 8.00-14.30 hod.
Napište nám e-mail
 
0
 

Satisfyer Bold Lover Kód: 232145 

Satisfyer Bold Lover Finger Vibrator - Pink

Ideální prstový vibrátor pro začátečníky Satisfyer Bold Lover zaujme především intuitivním ovládáním, silnými vibracemi a všestranností.

Informace o produktu "Satisfyer Bold Lover"
Všestranný prstový vibrátor
Super silné hluboké vibrace
Silikon šetrný k tělu
Všestranný prstový vibrátor
12 vibračních programů
Silikon šetrný k tělu
Vodotěsný (IPX7)
Režim šeptání
Lithium-iontová baterie
USB magnetický nabíjecí kabel součástí balení
Snadno se čistí

Satisfyer Bold Lover: Výkonný prstový vibrátor
Omotejte si Satisfyer Bold Lover kolem prstu: Jednoduše protáhněte prst smyčkou a stimulujte své erotogenní zóny silnými a hlubokými vibracemi. AĽ už jej používáte jako vibrátor klitorisu nebo na jiná horká místa, jako je penis, bradavky nebo perineum - Satisfyer Bold Lover září svými rozmanitými možnostmi použití a intuitivním ovládáním. Díky malé špičce poskytuje přesnou a cílenou stimulaci. 12 vibračních programů prstového vibrátoru nabízí rozmanitost také při hraní sólově nebo ve dvojici.

Jaké jsou další skvělé věci na Satisfyer Bold Lover?
Tělo prstového vibrátoru je vyrobeno z měkkého lékařského silikonu a jeho zakřivený tvar dokonale obepne vaši ruku. S Satisfyer Bold Lover si můžete také užít opojnou stimulaci klitorisu pod vodou: Prstový vibrátor je voděodolný (IPX7), takže vás může potěšit i ve sprše nebo ve vaně.

Po použití jej pouze očistěte vlažnou vodou, trochou mýdla a čističem sexuálních wellness zařízení a použijte přiložený USB nabíjecí kabel, abyste získali energii, kterou potřebuje pro další sezení.

Dostupnost:

skladem

Cena bez DPH:

616 Kč

Cena s DPH:

745 Kč

ks
Koupit
 
 

  Vše z kategorie Vbrační návleky na penis

 
 
1 2 3 4