0 Přihlásit Registrace
774 306 199
Po-Pá 8.00-14.30 hod.
Napište nám e-mail
 
0
 
Golden XXL 45 tabs
 

Golden XXL 45 tabs Kód: 199879 

Big Boy Golden Xxl Penis Increase 45 Cap. Stimuluje mužské pohlavní orgány a sexuální energii. Podporuje činnost pohlavních orgánů, Zlepšuje činnost hormonů, Stimuluje sexuální sílu a energii. Tyto jedinečné tablety mají vyváženou recepturu obsahující pečlivě vybrané složky pro podporu sexuální výkonnosti u mužů. Průtok krve do penisu a v něm je stimulován, takže velikost a erekce jsou prodlouženy. Big Boy Golden XXL také obsahuje aktivní složky, které zvyšují sexuální touhu, sílu, potenci a libido.

Jak přípravek funguje?
Jednou z hlavních účinných látek těchto tablet je Tribulus terrestris. Tato rostlina hraje klíčovou roli v produkci lutropinu (LH), hormonu, který stimuluje produkci testosteronu v mužských pohlavních orgánech. Vyšší hladina testosteronu přispívá k větší fyzické síle, energii a libidu. To má pozitivní vliv na dosažení a udržení erekce. Sibiřský ženšen pomáhá regulovat uvolňování pohlavních hormonů a zlepšuje sexuální touhu podporou libida. L-arginin je aminokyselina, která uvolňuje svaly a zlepšuje prokrvení mužských pohlavních orgánů. Složky obsažené v kořeni Muira Puama také zlepšují krevní oběh a přispívají k lepšímu prokrvení penisu, což se následně promítá do zvětšení jeho velikosti. Saw palmetto je bylina široce známá pro svůj pozitivní vliv na správné fungování prostaty a posílení sexuální síly. Vápník je nezbytným prvkem pro správné fungování nervového systému a funkci svalů.

Užívejte 2 tablety denně s vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Dodatečné informace. Tento přípravek je směsí bylin, vitamínů, minerálů a aminokyselin. Doplněk stravy by neměl být brán jako náhrada pestré a vyvážené stravy nebo zdravého životního stylu. Drž se dál od dětí. Skladujte na chladném a suchém místě.

Složení ve 2 tabletách: 400 mg sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), 210 mg vápníku (uhličitan vápenatý) (26% RDA), 200 mg Largininu, plnidlo: E460, 150 mg Muira puama (Ptychopetalum olacoides) , 100 mg palmového dřeva (Serenoa repens), 100 mg Tricepsum, plnidlo: E466, protispékavé látky: E570, povlakové látky:
hydroxypropylmethylcelulóza, (nosič: triacetin), karnaubský vosk, protispékavé látky: E551, E572 .ZDD = doporučená denní dávka. Výrobce Big Boy.

Dostupnost:

skladem

Cena bez DPH:

478 Kč

Cena s DPH:

578 Kč

ks
Koupit
 
 

  Vše z kategorie Zvětšení penisu

 
 
1 2