Přihlásit Registrace Košík
 
 
O nás Časté dotazy Obch. podmínky Kontakty Poštovné a platba Diskrétnost zásilky Jak objednat ? BONUSY A DÁRKY Velikostní tabulky prádla
 

úvodní stránka / O NÁS

O NÁS

Vážení zákazníci, dovolte, abychom se stručně představili. Naše firma, působí na trhu již od roku 1993,  kdy jsme provozovali v Brně 4 kamenné obchody s erotickým zbožím, DVD a videopůjčovnami a to až do dubna 2018. Nyní se specializujeme na internetový prodej. Důvod je jednoduchý. Nemusíte chodit do kamenných obchodů, zboží si můžete diskrétně objednat z pohodlí Vašeho domácího křesla.

Jak jste si jistě všimli, v názvu našeho eshopu je slovo "Diskont". Je to z prostého důvodu. Naše ceny jsou prostě diskontní, velmi nízké, téměř výprodejové. Neznamená to, že bychom snad prodávali nekvalitní zboží, ale naopak, zboží je zcela nové, s plnou zárukou, totožné se zbožím v běžných kamenných obchodech.

Proč jsme tedy nastavili tak nízké ceny?Jednoduše proto, že eshop nemá takové náklady na provoz jako kamenné obchody a proto si myslíme, narozdíl od drtivé většiny eshopů, které prodávají zboží za ceny téměř shodné s cenami v kamenných obchodech, že je fér, ceny snížit a prodávat za ceny "Diskontní".

Prohlédněte si nabídku zboží a srovnejte si ji s nabídkou v kterémkoliv kamenném obchodě ve Vašem okolí, nebo na internetu. Jsme si jisti, že budete našimi cenami velmi překvapeni, nakoupíte u nás a budete se rádi vracet.

V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Váš ErosDiskont Team.

 

 

 

Nahoru

 
 
 

 Sexshop - Kategorie

 
Navštívené produkty
naposledy navštívené produkty
 

NEJŽÁDANĚJŠÍ

GLIDE 4 YOU SILC BASED 100ml

GLIDE 4 YOU SILC BASED 100ml

cena: 189,00 Kč
koupit
 
 

MEGA PENIS,75 ML(cs)

MEGA PENIS,75 ML(cs)

cena: 169,00 Kč
koupit
 
 

Poppers Bang 10ml

Poppers Bang 10ml

cena: 167,00 Kč
koupit
 
 

Poppers Ghost ultra strong 24ml

Poppers Ghost ultra strong 24ml

cena: 237,00 Kč
koupit
 
 

Poppers Kraken 24ml

Poppers Kraken 24ml

cena: 237,00 Kč
koupit
 

Kompletní přehled »

 

 Sexshop - InfoBox